Serwis

Serwis Samochodowy

Nasz serwis to doświadczeni mechanicy, dla których żadna usterka nie stanowi problemu.
 
Oferujemy:

 

– wszelkie naprawy mechaniczne samochodów marki FORD od rocznika 1999
– diagnostykę usterek mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych
– diagnostykę układów paliwowych
– naprawę układów paliwowych
– regenerację pomp i wtryskiwaczy common rail – wszystkie marki i typy
– przeglądy okresowe pojazdów
– serwisy olejowe
– wymianę silników
– wymianę sprzęgieł
– naprawy układów zawieszenia

 

Regeneracja pomp i wtryskiwaczy

 Pompy i wtryskiwacze to jedne z najważniejszych elementów układu paliwowego. Odpowiedzialne za regulację ilości podawanego paliwa są niezbędne dla poprawnego funkcjonowania układu. Takie objawy jak spadek mocy silnika, trudności z odpaleniem lub brak możliwości odpalenia silnika, samoczynne gaśnięcie pojazdu czy nierówna praca silnika mogą wskazywać na uszkodzenie pompy wtryskowej. Z reguły w przypadku wymiany koszty są bardzo wysokie oraz zdecydowanie odradza się kupowanie tzw. używek niewiadomego pochodzenia oraz o niewiadomych warunkach przechowywania. Tu na ratunek przychodzi nam możliwość regeneracji uszkodzonych wtryskiwaczy. Profesjonalnie naprawiony wtryskiwacz nie różni się niczym od nowego a sama regeneracja wtryskiwaczy uzyskała aprobatę samych producentów, którzy tworzą gotowe rozwiązania naprawcze oraz rynek części zamiennych. To przekłada się bezpośrednio na kieszeń klienta poprzez poprawienie kultury pracy silnika, zmniejszenie emisji spalin oraz ekonomiczniejsze spalanie paliwa.
W naszej firmie oferujemy usługę regeneracji wszystkich typów pomp i wtryskiwaczy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz doświadczenia.

ford-mondeo-mk3-tdci-wtryski-wtryskiwacz-701d2


 

Holowanie pojazdów

 Oferujemy usługę holowania pojazdów własnym holownikiem-lawetą. Możemy także odholować pojazd bezpośrednio od klienta do naszego warsztatu. Istnieje u nas również możliwość wynajęcia auto-lawety Fiat Ducato 2009 do 3.5T, kat. B. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

dscn2608

Wynajem auto-lawety

 Istnieje u nas również możliwość wynajęcia auto-lawety Fiat Ducato 2009 do 3.5T, kat. B.

Możemy także wypożyczyć lawetę podczepiana do haka.
Laweta Boro – „garbatka” 4x2m – 2,7 dmc, ładowność 2150 kg.
Laweta jest nowa.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


 

Odszkodowania komunikacyjne

 Miałeś szkodę w ciągu ostatnich 3 lat ? Czujesz, że ubezpieczyciel zaniżył wartość odszkodowania lub obawiasz się, że może tak zrobić ? Skontaktuj się z nami. Prawdopodobnie należy Ci się więcej z tytułu ubezpieczenia niż twierdzi ubezpieczyciel. Załatwiamy sprawę i formalności za Ciebie od początku czyli od szkody do końca czyli do wypłaty należnej sumy. Na czas realizacji sprawy lub naprawy szkody oferujemy samochód zastępczy. Zapraszamy do skorzystanie z naszego doświadczenia !!!

 

Samochód zastępczy

 Naszym priorytetem jest min. minimalizacja dyskomfortu klienta spowodowanego pechowym zdarzeń jakim jest wypadek drogowy. Klientowi, który skorzysta z naszej pomocy przy ubieganiu się o należne mu odszkodowanie i związanych z tym zawiłych formalności, oferujemy samochód zastępczy na czas likwidacji szkody. 

Według wyroku Sądu Najwyższego z dnia 8 września 2004 r.:

 

„Utrata możliwości korzystania z rzeczy wskutek jej zniszczenia stanowi szkodę majątkową. Jeżeli więc poszkodowany poniósł w związku z tym koszty najmu pojazdu zastępczego, to mieszczą się one w granicach skutków szkodowych podlegających wyrównaniu.”

 

Facebook